400 000 €
3008 €/m²
Property 48471 photo 1
Property 48471 photo 2
Property 48471 photo 3
Property 48471 photo 4
Property 48471 photo 5
Property 48471 photo 6
Property 48471 photo 7
Property 48471 photo 8
Property 48471 photo 9

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2003
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ორმაგი შემინვა
  • შიდა კიბე
  • დასასვენებელი სახლი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 133 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება კუნძული აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გაზონი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
360 000 € 2208 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44816
  • ფართი 163 m²
  • Rooms 4
იყიდება
400 000 € 3007 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48471
  • ფართი 133 m²
  • Rooms 5
იყიდება
470 000 € 2993 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49141
  • ფართი 157 m²
  • Rooms 4
იყიდება
430 000 € 3553 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49143
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 3
იყიდება
530 000 € 1737 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59501
  • ფართი 305 m²
იყიდება
495 000 € 1767 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65255
  • ფართი 280 m²

სიახლეების დაგზავნა