იყიდება - კუნძული 225 m² Nicosia

საბერძნეთი კვიპროსი ნიქოზია
383 000 €
1702 €/m²
Property 25568 photo 1
Property 25568 photo 2
Property 25568 photo 3
  • ობიექტის კოდი 25568
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კუნძული
  • ფართი 225 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 357 m²
  • რეგიონი Nicosia
  • ადგილი ნიქოზია (კვიპროსი)

Details

  • აშენების წელი: 2008
  • მანძილი აეროპორტამდე: 39 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 0-სართულიანი კოტეჯი ფართით 225 კვ.მ in Nicosia. კუნძული აქვს ასევე არის კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

Specification:
➢ Area: 225 m2
➢ Number of Floors: 2
➢ Number of bedrooms: 3
➢ Bathrooms: 3
➢ Toilets: 4
➢ Covered parking.
The first floor iclude a kitchen, a living room and a guest toilet. On the second floor there are three bedrooms ensuite bathrooms. There are also air conditioning and underfloor heating.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

გირჩევთ იყიდება
383 000 € 1702 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25568
  • ფართი 225 m²
იყიდება
530 000 € 1536 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51643
  • ფართი 345 m²
იყიდება
550 000 € 1666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58656
  • ფართი 330 m²
იყიდება
505 000 € 2121 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59532
  • ფართი 238 m²
იყიდება
405 000 € 1760 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60931
  • ფართი 230 m²
იყიდება
415 000 € 1325 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61508
  • ფართი 313 m²
იყიდება
405 000 € 1626 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63381
  • ფართი 249 m²

სიახლეების დაგზავნა