იყიდება - კუნძული 270 m² Larnaka

საბერძნეთი კვიპროსი ლარნაკა
400 000 €
1481 €/m²
Property 43750 photo 1
Property 43750 photo 2
Property 43750 photo 3
Property 43750 photo 4
Property 43750 photo 5
Property 43750 photo 6
Property 43750 photo 7
Property 43750 photo 8
Property 43750 photo 9
  • ობიექტის კოდი 43750
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კუნძული
  • ფართი 270 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 10 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 4 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 270 კვ.მ in Larnaka. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღებით, სამზარეულო, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
450 000 € 2777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18079
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4
იყიდება
370 000 € 2151 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18082
  • ფართი 172 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m
იყიდება
380 000 € 1862 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43290
  • ფართი 204 m²
  • Rooms 4
იყიდება
400 000 € 1481 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43750
  • ფართი 270 m²
  • Rooms 5
იყიდება
460 000 € 1314 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63205
  • ფართი 350 m²
იყიდება
375 500 € 1444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64816
  • ფართი 260 m²

სიახლეების დაგზავნა