იყიდება - კუნძული 163 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
360 000 €
2209 €/m²
Property 44816 photo 1
Property 44816 photo 2
Property 44816 photo 3
Property 44816 photo 4
Property 44816 photo 5
Property 44816 photo 6
Property 44816 photo 7
Property 44816 photo 8
Property 44816 photo 9
Property 44816 photo 10
Property 44816 photo 11
Property 44816 photo 12
Property 44816 photo 13
Property 44816 photo 14
Property 44816 photo 15
Property 44816 photo 16
Property 44816 photo 17
Property 44816 photo 18
Property 44816 photo 19
Property 44816 photo 20
  • ობიექტის კოდი 44816
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კუნძული
  • ფართი 163 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 385 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2019
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 163 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
360 000 € 2208 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44816
  • ფართი 163 m²
  • Rooms 4
იყიდება
400 000 € 3007 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48471
  • ფართი 133 m²
  • Rooms 5
იყიდება
470 000 € 2993 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49141
  • ფართი 157 m²
  • Rooms 4
იყიდება
430 000 € 3553 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49143
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 3
იყიდება
530 000 € 1737 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59501
  • ფართი 305 m²
იყიდება
495 000 € 1767 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65255
  • ფართი 280 m²

სიახლეების დაგზავნა