იყიდება - კუნძული 220 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
350 000 €
1591 €/m²
Property 14833 photo 1
Property 14833 photo 2
Property 14833 photo 3
Property 14833 photo 4
Property 14833 photo 5
Property 14833 photo 6
Property 14833 photo 7
Property 14833 photo 8
Property 14833 photo 9
Property 14833 photo 10
Property 14833 photo 11
Property 14833 photo 12
Property 14833 photo 13
Property 14833 photo 14
Property 14833 photo 15
Property 14833 photo 16
Property 14833 photo 17
Property 14833 photo 18
  • ობიექტის კოდი 14833
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კუნძული
  • ფართი 220 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 680 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 16500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 17 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 37 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 220 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
450 000 € 1875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31361
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 7
იყიდება
400 000 € 1739 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32771
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 6
იყიდება
370 000 € 2114 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36788
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4
იყიდება
320 000 € 1391 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38448
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 4
იყიდება
390 000 € 2708 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39879
  • ფართი 144 m²
  • Rooms 4
იყიდება
399 000 € 2809 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43595
  • ფართი 142 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
380 000 € 2289 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50947
  • ფართი 166 m²
  • Rooms 4
იყიდება
450 000 € 1451 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51573
  • ფართი 310 m²
  • Rooms 6
იყიდება
475 000 € 3275 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51932
  • ფართი 145 m²
  • Rooms 4
იყიდება
428 000 € 3014 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52423
  • ფართი 142 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა