Property 60192 photo 1
Property 60192 photo 2
Property 60192 photo 3
Property 60192 photo 4
Property 60192 photo 5

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 1990
  • რემონტის წელი: 2024
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 1600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 44 km

სერვისი

  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 81 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გათბობა. კორპუსი ლიფტის გარეშე.

The apartment is located in the Piraeus area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
275 000 € 6250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66014
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 7714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65359
  • ფართი 35 m²
  • Rooms 2
იყიდება
285 000 € 9500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65482
  • ფართი 30 m²
  • Rooms 2
იყიდება
275 000 € 3928 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65239
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
310 000 € 7380 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63911
  • ფართი 42 m²
  • Rooms 2
იყიდება
265 000 € 6022 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66012
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 3
იყიდება
290 000 € 3411 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65145
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3
იყიდება
280 000 € 2276 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64603
  • ფართი 123 m²
  • Rooms 4
იყიდება
310 000 € 3069 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63567
  • ფართი 101 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
200 000 € 3773 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65220
  • ფართი 53 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა