330 000 €
300 €/m²
Property 22407 photo 1
Property 22407 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 9 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1100 კვ.მ. in Attica. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 550 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ქალაქზე.

The plot of land in which there is a possibility to built 550 sq.m is located in Nea Makri area 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
400 000 € 496 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56518
  • ფართი 805 m²
  • მანძილი ზღვიდან 60 m
იყიდება
465 000 € 775 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59234
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
450 000 € 78 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22907
  • ფართი 5704 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
275 000 € 198 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11564
  • ფართი 1385 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
350 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23362
  • ფართი 8850 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
400 000 € 82 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13128
  • ფართი 4870 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
370 000 € 270 000 € 439 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62033
  • ფართი 615 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
320 000 € 290 000 € 362 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42964
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8700 m
იყიდება
267 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14960
  • ფართი 6458 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
450 000 € 523 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31099
  • ფართი 860 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m

სიახლეების დაგზავნა