Property 39458 photo 1
Property 39458 photo 2
Property 39458 photo 3
Property 39458 photo 4
Property 39458 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 890 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
75 000 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34479
  • ფართი 6350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
48 000 € 109 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34180
  • ფართი 438 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
78 000 € 111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65163
  • ფართი 702 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
55 000 € 33 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43713
  • ფართი 1320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
68 000 € 113 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52386
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3300 m
იყიდება
75 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59115
  • ფართი 805 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
62 000 € 103 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52385
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3300 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 31332
  • ფართი 403 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3600 m
იყიდება
65 000 € 130 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56375
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5800 m
იყიდება
75 000 € 54 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57077
  • ფართი 2499 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m

სიახლეების დაგზავნა