Property 37333 photo 1
Property 37333 photo 2
Property 37333 photo 3
Property 37333 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 9000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 40 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 200 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 180 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
50 000 € 106 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34571
  • ფართი 468 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
40 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50374
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 22000 m
იყიდება
44 000 € 32 000 € 139 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5771
  • ფართი 230 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
44 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65912
  • ფართი 1255 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2100 m
იყიდება
50 000 € 33 000 € 91 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32791
  • ფართი 359 m²
  • მანძილი ზღვიდან 520 m
იყიდება
40 000 € 177 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37983
  • ფართი 225 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
48 000 € 115 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34136
  • ფართი 416 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
40 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10321
  • ფართი 1380 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
50 000 € 33 000 € 109 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32790
  • ფართი 301 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m
იყიდება
43 000 € 193 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42232
  • ფართი 222 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m

სიახლეების დაგზავნა