Property 62152 photo 1
Property 62152 photo 2
Property 62152 photo 3
Property 62152 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 70 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 385 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 240 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
55 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63352
  • ფართი 730 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5150 m
იყიდება
75 000 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34479
  • ფართი 6350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
50 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37925
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 19700 m
იყიდება
78 000 € 111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65163
  • ფართი 702 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
80 000 € 242 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63108
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
45 000 € 61 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43314
  • ფართი 735 m²
  • მანძილი ზღვიდან 18000 m
იყიდება
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56829
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
48 000 € 120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34186
  • ფართი 399 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
65 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18508
  • ფართი 980 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
50 000 € 108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39460
  • ფართი 460 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m

სიახლეების დაგზავნა