Property 58965 photo 1
Property 58965 photo 2
Property 58965 photo 3
Property 58965 photo 4
Property 58965 photo 5
Property 58965 photo 6
Property 58965 photo 7
Property 58965 photo 8
Property 58965 photo 9
Property 58965 photo 10
Property 58965 photo 11
Property 58965 photo 12
Property 58965 photo 13
Property 58965 photo 14
Property 58965 photo 15
Property 58965 photo 16
Property 58965 photo 17
Property 58965 photo 18
Property 58965 photo 19
Property 58965 photo 20
Property 58965 photo 21
Property 58965 photo 22
Property 58965 photo 23

Details

  • სართულების რაოდენობა: 5
  • აშენების წელი: 2025
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Energy Class:
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 46 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 88 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 სააბაზანო ოთახები, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე. კორპუსი ლიფტის გარეშე.

The property will be delivered at the end of 2025!

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
620 000 € 4133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65460
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 5
იყიდება
420 000 € 3387 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66061
  • ფართი 124 m²
  • Rooms 5
იყიდება
370 000 € 4743 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59669
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
520 000 € 5200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64221
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
550 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65667
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
624 500 € 6643 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65338
  • ფართი 94 m²
  • Rooms 3
იყიდება
550 000 € 5238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60366
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
345 000 € 3136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62550
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
580 000 € 5523 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60367
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
485 000 € 4619 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66050
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა