Property 56728 photo 1
Property 56728 photo 2
Property 56728 photo 3
Property 56728 photo 4
Property 56728 photo 5
Property 56728 photo 6
Property 56728 photo 7
Property 56728 photo 8
Property 56728 photo 9
Property 56728 photo 10
Property 56728 photo 11
Property 56728 photo 12

Details

  • აშენების წელი: 2025
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 21 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 78 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The apartment is located in the Agia Paraskevi area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
450 000 € 5696 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65493
  • ფართი 79 m²
  • Rooms 3
იყიდება
385 000 € 3850 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58061
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
350 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57563
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
380 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61483
  • ფართი 114 m²
  • Rooms 4
იყიდება
395 000 € 4293 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60859
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 3
იყიდება
550 000 € 5238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60364
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
431 000 € 5192 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65223
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3
იყიდება
515 000 € 4904 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60361
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
335 000 € 3722 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62481
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
360 000 € 2880 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62111
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა