Property 58950 photo 1
Property 58950 photo 2
Property 58950 photo 3
Property 58950 photo 4
Property 58950 photo 5
Property 58950 photo 6
Property 58950 photo 7
Property 58950 photo 8
Property 58950 photo 9
Property 58950 photo 10
Property 58950 photo 11
Property 58950 photo 12
Property 58950 photo 13
Property 58950 photo 14
Property 58950 photo 15
Property 58950 photo 16
Property 58950 photo 17
Property 58950 photo 18
Property 58950 photo 19

Details

  • სართულების რაოდენობა: 5
  • აშენების წელი: 2025
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Energy Class:
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 46 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 88 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 სააბაზანო ოთახები, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს

The property will be delivered at the end of 2025!

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
426 000 € 3276 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65119
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
440 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60992
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 5
იყიდება
452 000 € 5445 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65224
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3
იყიდება
365 000 € 4866 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57974
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
380 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61483
  • ფართი 114 m²
  • Rooms 4
იყიდება
515 000 € 4904 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60362
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
350 000 € 4268 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65048
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 3
იყიდება
550 000 € 5238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60365
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
520 000 € 5200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64221
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა