Property 56679 photo 1
Property 56679 photo 2
Property 56679 photo 3
Property 56679 photo 4
Property 56679 photo 5
Property 56679 photo 6
Property 56679 photo 7
Property 56679 photo 8
Property 56679 photo 9
Property 56679 photo 10

Details

  • აშენების წელი: 1985
  • რემონტის წელი: 2023
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 1200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 70 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.ასევე არის კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in Vouliagmeni area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
450 000 € 5696 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65493
  • ფართი 79 m²
  • Rooms 3
იყიდება
350 000 € 2095 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59653
  • ფართი 167 m²
  • Rooms 3
იყიდება
530 000 € 4491 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65334
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 4
იყიდება
596 000 € 6850 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65343
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 3
იყიდება
431 000 € 5192 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65223
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3
იყიდება
500 000 € 4237 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64296
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 5
იყიდება
515 000 € 4904 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60361
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
411 000 € 4670 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58959
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3
იყიდება
360 000 € 2880 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62111
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 4
იყიდება
391 000 € 4654 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58962
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა