Property 57983 photo 1
Property 57983 photo 2
Property 57983 photo 3
Property 57983 photo 4
Property 57983 photo 5
Property 57983 photo 6
Property 57983 photo 7
Property 57983 photo 8
Property 57983 photo 9
Property 57983 photo 10
Property 57983 photo 11
Property 57983 photo 12

Details

  • აშენების წელი: 2025
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 33 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 76 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეექვსე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

Residential complex in Palaio Faliro,
a gateway to the Athenian Riviera
• 7 levels
• 21 new-age residences
• 2-3 bedroom apartments and duplexes
• storage area
• 4 apartments on the 1st floor
• 4 apartments on the 2nd floor
• 4 apartments on the 3rd floor
• 1 apartment and 3 duplexes on the 4th/5th
floor
• 1 apartment on the 5th floor
• 4 duplexes on the 6th/ 7th floor

Palaio Faliro, a gateway to the Athenian
Riviera
restaurants and cafes in a scenic promenade at
Flisvos Marina

palm-lined promenade, play parks, an outdoor cinema and
a luxe marina generate a year-round resort vibe

next to game-changing Stavros Niarchos Foundation Cultural
Centre, recreational center for all ages and a piece of art
designed by the well-known Italian architect Renzo Piano

The aparment is located in Palaio Faliro area.
Delivery date Januari 2026

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
360 000 € 6545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64833
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
400 000 € 3278 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65026
  • ფართი 122 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 6666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65133
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
520 000 € 5200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64221
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
515 000 € 4904 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60362
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
420 000 € 3818 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59328
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 4
იყიდება
380 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61483
  • ფართი 114 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა