Property 58948 photo 1
Property 58948 photo 2
Property 58948 photo 3
Property 58948 photo 4
Property 58948 photo 5
Property 58948 photo 6
Property 58948 photo 7
Property 58948 photo 8
Property 58948 photo 9
Property 58948 photo 10
Property 58948 photo 11
Property 58948 photo 12
Property 58948 photo 13
Property 58948 photo 14
Property 58948 photo 15
Property 58948 photo 16
Property 58948 photo 17
Property 58948 photo 18
Property 58948 photo 19
Property 58948 photo 20
Property 58948 photo 21
Property 58948 photo 22
Property 58948 photo 23

Details

  • სართულების რაოდენობა: 5
  • აშენების წელი: 2025
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Energy Class:
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 46 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 81 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 სააბაზანო ოთახები, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს

The property will be delivered at the end of 2025!

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
374 000 € 4857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58951
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 3
იყიდება
385 000 € 3850 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64140
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
491 000 € 4676 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58952
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 3
იყიდება
596 000 € 6850 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65343
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 3
იყიდება
510 000 € 3187 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65254
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4
იყიდება
410 000 € 4019 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62419
  • ფართი 102 m²
  • Rooms 4
იყიდება
430 000 € 3981 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60109
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 4
იყიდება
535 000 € 2454 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57495
  • ფართი 218 m²
  • Rooms 4
იყიდება
365 000 € 4866 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57974
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
370 000 € 3700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61748
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა