Property 58953 photo 1
Property 58953 photo 2
Property 58953 photo 3
Property 58953 photo 4
Property 58953 photo 5
Property 58953 photo 6
Property 58953 photo 7
Property 58953 photo 8
Property 58953 photo 9
Property 58953 photo 10
Property 58953 photo 11
Property 58953 photo 12
Property 58953 photo 13
Property 58953 photo 14
Property 58953 photo 15
Property 58953 photo 16
Property 58953 photo 17
Property 58953 photo 18
Property 58953 photo 19
Property 58953 photo 20
Property 58953 photo 21
Property 58953 photo 22

Details

  • სართულების რაოდენობა: 5
  • აშენების წელი: 2025
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Energy Class:
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 46 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 95 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, 2 სააბაზანო ოთახები, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს

The property will be delivered at the end of 2025!

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
550 000 € 5238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60365
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
580 000 € 4461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65669
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
610 000 € 5596 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64675
  • ფართი 109 m²
  • Rooms 4
იყიდება
452 000 € 5445 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65224
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3
იყიდება
550 000 € 4583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59703
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3
იყიდება
450 000 € 5696 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65493
  • ფართი 79 m²
  • Rooms 3
იყიდება
420 000 € 3818 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59328
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 4
იყიდება
515 000 € 4904 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60361
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
580 000 € 5523 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60369
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
553 000 € 6583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65337
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა