Property 46845 photo 1
Property 46845 photo 2
Property 46845 photo 3
Property 46845 photo 4
Property 46845 photo 5
Property 46845 photo 6
Property 46845 photo 7
Property 46845 photo 8

Details

  • აშენების წელი: 1975
  • რემონტის წელი: 2013
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 50 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 0,05 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 4 km

სერვისი

  • სათავსო
  • თანამგზავრული ტელევიზია
  • დასასვენებელი სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 90 კვ.მ კრეტაზე. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. კორპუსი ლიფტის გარეშე.

At the most central point of Sitia, on the Port and just 50 meters from the sea overlooking the endless blue.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
267 000 € 2495 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49035
  • ფართი 107 m²
  • Rooms 4
იყიდება
290 000 € 2071 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54689
  • ფართი 140 m²
  • Rooms 4
იყიდება
250 000 € 1623 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54693
  • ფართი 154 m²
  • Rooms 4
იყიდება
290 000 € 4461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61390
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 2
იყიდება
282 312 € 4481 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61854
  • ფართი 63 m²
  • Rooms 3
იყიდება
255 000 € 2550 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62028
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა