Property 54693 photo 1
Property 54693 photo 2
Property 54693 photo 3
Property 54693 photo 4
Property 54693 photo 5
Property 54693 photo 6
Property 54693 photo 7
Property 54693 photo 8
Property 54693 photo 9
Property 54693 photo 10
Property 54693 photo 11
Property 54693 photo 12
Property 54693 photo 13
Property 54693 photo 14
Property 54693 photo 15
Property 54693 photo 16
Property 54693 photo 17
Property 54693 photo 18

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 110 km

სერვისი

  • ორმაგი შემინვა
  • დასასვენებელი სახლი
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 154 კვ.მ კრეტაზე. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 სააბაზანო ოთახები. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გათბობა.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
240 000 € 3076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63234
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
280 000 € 3181 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63322
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 2
იყიდება
290 000 € 4461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61390
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 2
იყიდება
356 000 € 5650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56909
  • ფართი 63 m²
  • Rooms 2
იყიდება
255 000 € 2550 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62028
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
345 000 € 2923 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56376
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 4
იყიდება
267 000 € 2495 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49035
  • ფართი 107 m²
  • Rooms 4
იყიდება
270 000 € 1636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64486
  • ფართი 165 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m

სიახლეების დაგზავნა