Property 61390 photo 1
Property 61390 photo 2
Property 61390 photo 3
Property 61390 photo 4
Property 61390 photo 5
Property 61390 photo 6
Property 61390 photo 7
Property 61390 photo 8
Property 61390 photo 9
Property 61390 photo 10
Property 61390 photo 11
Property 61390 photo 12
Property 61390 photo 13
Property 61390 photo 14

Details

  • რემონტის წელი: 2023
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 53 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ორმაგი შემინვა
  • დასასვენებელი სახლი
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 65 კვ.მ კრეტაზე. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. კორპუსი ლიფტის გარეშე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
427 000 € 2156 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57656
  • ფართი 198 m²
  • Rooms 4
გირჩევთ იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 61840
  • ფართი 1732 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
388 605 € 4626 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61960
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 4
იყიდება
330 000 € 2538 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61995
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
280 000 € 3181 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63322
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 2
იყიდება
395 000 € 3062 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65952
  • ფართი 129 m²
  • Rooms 4
იყიდება
250 000 € 1623 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54693
  • ფართი 154 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა