Property 54689 photo 1
Property 54689 photo 2
Property 54689 photo 3
Property 54689 photo 4
Property 54689 photo 5
Property 54689 photo 6
Property 54689 photo 7
Property 54689 photo 8
Property 54689 photo 9
Property 54689 photo 10
Property 54689 photo 11
Property 54689 photo 12

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 110 km

სერვისი

  • ბუხარი
  • ორმაგი შემინვა
  • დასასვენებელი სახლი
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 140 კვ.მ კრეტაზე. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 სააბაზანო ოთახები. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
320 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50278
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 2
იყიდება
290 000 € 4461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61390
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 2
იყიდება
250 000 € 1623 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54693
  • ფართი 154 m²
  • Rooms 4
იყიდება
290 000 € 2071 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54689
  • ფართი 140 m²
  • Rooms 4
იყიდება
427 000 € 2156 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57656
  • ფართი 198 m²
  • Rooms 4
იყიდება
370 000 € 3008 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62338
  • ფართი 123 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა