Property 56586 photo 1
Property 56586 photo 2
Property 56586 photo 3
Property 56586 photo 4
Property 56586 photo 5
Property 56586 photo 6
Property 56586 photo 7
Property 56586 photo 8
Property 56586 photo 9

Details

  • აშენების წელი: 2025
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 21 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 76 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის გათბობა. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The apartment is located in the Agia Paraskevi area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
320 000 € 3265 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65250
  • ფართი 98 m²
  • Rooms 3
იყიდება
295 000 € 4214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63667
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
550 000 € 5238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60364
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
400 000 € 3278 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65026
  • ფართი 122 m²
  • Rooms 4
იყიდება
395 000 € 4293 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60859
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 3
იყიდება
345 000 € 3136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62550
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
520 000 € 5200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64221
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
450 000 € 5696 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65493
  • ფართი 79 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა