500 000 € 480 000 €
5647 €/m²
Property 56249 photo 1
Property 56249 photo 2
Property 56249 photo 3
Property 56249 photo 4
Property 56249 photo 5
Property 56249 photo 6
Property 56249 photo 7
Property 56249 photo 8
Property 56249 photo 9
Property 56249 photo 10
Property 56249 photo 11

Details

  • აშენების წელი: 1985
  • რემონტის წელი: 2023
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • ორმაგი შემინვა
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 85 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ქალაქზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in Neos Kosmos area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
705 000 € 5507 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65052
  • ფართი 128 m²
  • Rooms 4
იყიდება
485 000 € 4619 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66050
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
535 000 € 2454 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57495
  • ფართი 218 m²
  • Rooms 4
იყიდება
411 000 € 4670 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58959
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3
იყიდება
425 000 € 4086 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65462
  • ფართი 104 m²
  • Rooms 4
იყიდება
620 000 € 4133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65460
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 5
იყიდება
450 000 € 2922 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52302
  • ფართი 154 m²
  • Rooms 6
იყიდება
650 000 € 4642 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56370
  • ფართი 140 m²
  • Rooms 3
იყიდება
410 000 € 4939 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65222
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა