Property 55977 photo 1
Property 55977 photo 2
Property 55977 photo 3
Property 55977 photo 4
Property 55977 photo 5
Property 55977 photo 6
Property 55977 photo 7
Property 55977 photo 8
Property 55977 photo 9
Property 55977 photo 10
Property 55977 photo 11
Property 55977 photo 12
Property 55977 photo 13
Property 55977 photo 14
Property 55977 photo 15
Property 55977 photo 16
Property 55977 photo 17

Details

  • სართული: პირველი სართული
  • აშენების წელი: 2023
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 9200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 34 km

სერვისი

  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 105 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, 2 სააბაზანო ოთახები. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, გათბობა. კორპუსი ლიფტის გარეშე. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.

The apartment is located in Polygono area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
550 000 € 5238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60366
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
371 000 € 4756 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58963
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
417 000 € 4738 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58965
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3
იყიდება
580 000 € 5523 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60369
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
435 000 € 4531 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65321
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3
იყიდება
500 000 € 5102 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65814
  • ფართი 98 m²
  • Rooms 4
იყიდება
473 000 € 4592 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58956
  • ფართი 103 m²
  • Rooms 3
იყიდება
550 000 € 4583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59703
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3
იყიდება
485 000 € 4619 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66050
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა