342 000 €
4120 €/m²
Property 56252 photo 1
Property 56252 photo 2
Property 56252 photo 3
Property 56252 photo 4
Property 56252 photo 5

Details

  • აშენების წელი: 2024
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 2800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 83 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

Also for sale:

Apartment 1A on the first floor of 83 sq.m at a price of 336,000 euros.
Apartment 3A on the third floor of 83 sq.m at a price of 347,000 euros.
Apartment 5A on the fifth floor of 79 sq.m at a price of 351,000 euros.

The project is located in the Kallithea area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
310 000 € 3069 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63567
  • ფართი 101 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
350 000 € 4268 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65048
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 3
იყიდება
305 000 € 3315 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65813
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 5
იყიდება
290 000 € 3625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62867
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
395 000 € 4438 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65047
  • ფართი 89 m²
  • Rooms 3
იყიდება
305 000 € 4841 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63704
  • ფართი 63 m²
  • Rooms 2
იყიდება
315 000 € 5727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64830
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
350 000 € 2941 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65643
  • ფართი 119 m²
  • Rooms 5
იყიდება
280 000 € 2666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65010
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა