480 000 €
3840 €/m²
Property 55998 photo 1
Property 55998 photo 2
Property 55998 photo 3
Property 55998 photo 4
Property 55998 photo 5
Property 55998 photo 6
Property 55998 photo 7
Property 55998 photo 8
Property 55998 photo 9
Property 55998 photo 10
Property 55998 photo 11
Property 55998 photo 12
Property 55998 photo 13
Property 55998 photo 14
Property 55998 photo 15
Property 55998 photo 16
Property 55998 photo 17
Property 55998 photo 18
Property 55998 photo 19
Property 55998 photo 20

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • სართული: პირველი სართული
  • აშენების წელი: 2005
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 2500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 27 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 125 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო.

The apartment is located in the Elliniko area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
615 000 € 6988 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65342
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3
იყიდება
500 000 € 5102 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65814
  • ფართი 98 m²
  • Rooms 4
იყიდება
515 000 € 4904 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60362
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
530 000 € 4491 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65334
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 4
იყიდება
410 000 € 4939 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65222
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3
იყიდება
400 000 € 3883 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58949
  • ფართი 103 m²
  • Rooms 3
იყიდება
685 000 € 13173 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64129
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
იყიდება
670 000 € 6320 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64887
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 4
იყიდება
520 000 € 5200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64221
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა