Property 56074 photo 1
Property 56074 photo 2
Property 56074 photo 3
Property 56074 photo 4
Property 56074 photo 5
Property 56074 photo 6
Property 56074 photo 7
Property 56074 photo 8
Property 56074 photo 9
Property 56074 photo 10
Property 56074 photo 11
Property 56074 photo 12
Property 56074 photo 13
Property 56074 photo 14
Property 56074 photo 15
Property 56074 photo 16
Property 56074 photo 17
Property 56074 photo 18
Property 56074 photo 19
Property 56074 photo 20

Details

  • აშენების წელი: 2023
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 350 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 41 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 75 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეექვსე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The apartment is located in Moschato area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
350 000 € 4268 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65048
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 3
იყიდება
320 000 € 3265 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65250
  • ფართი 98 m²
  • Rooms 3
იყიდება
305 000 € 3315 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65813
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 5
იყიდება
270 000 € 6585 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65352
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
295 000 € 4402 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65303
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 3
იყიდება
295 000 € 4214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63667
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 9642 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65351
  • ფართი 28 m²
  • Rooms 2
იყიდება
435 000 € 5723 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64893
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 3
იყიდება
395 000 € 4438 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65047
  • ფართი 89 m²
  • Rooms 3
იყიდება
285 000 € 9500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65482
  • ფართი 30 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა