336 000 €
4048 €/m²
Property 56251 photo 1
Property 56251 photo 2
Property 56251 photo 3
Property 56251 photo 4
Property 56251 photo 5
Property 56251 photo 6

Details

  • აშენების წელი: 2024
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 2800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • თანამგზავრული ტელევიზია
  • ორმაგი შემინვა
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 83 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

Also for sale:

Apartment 2A on the second floor of 83 sq.m at a price of 342.000 euros.
Apartment 3A on the third floor of 83 sq.m at a price of 347.000 euros.
Apartment 5A on the fifth floor of 79 sq.m at a price of 351.000 euros.

The project is located in the Kallithea area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
290 000 € 3411 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65145
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 4909 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62785
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 3
იყიდება
500 000 € 5102 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65814
  • ფართი 98 m²
  • Rooms 4
იყიდება
285 000 € 9500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65482
  • ფართი 30 m²
  • Rooms 2
იყიდება
320 000 € 3368 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63153
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 4
იყიდება
270 000 € 6136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66013
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 6750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65348
  • ფართი 40 m²
  • Rooms 2
იყიდება
426 000 € 3276 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65119
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
270 000 € 5294 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62783
  • ფართი 51 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6400 m
იყიდება
360 000 € 6545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64833
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა