Property 44279 photo 1
Property 44279 photo 2
Property 44279 photo 3
Property 44279 photo 4
Property 44279 photo 5
Property 44279 photo 6

Details

  • აშენების წელი: 1971
  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 66 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ასევე არის კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

Α 4th floor office space, of 66 sq.m., located in Vardaris region, is for sale. It is two offices unified, with the perspective of re-splitting, since it has two separate entrances.

The building is of professional use with elevator.

 

The offices need partial renovation.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
85 000 € 2023 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60983
  • ფართი 42 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m
იყიდება
70 000 € 1076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36097
  • ფართი 65 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
89 000 € 1072 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62056
  • ფართი 83 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4400 m
იყიდება
95 000 € 1583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62070
  • ფართი 60 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4200 m
იყიდება
70 000 € 154 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52471
  • ფართი 454 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
107 000 € 1070 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48484
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
105 000 € 201 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36101
  • ფართი 520 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
გირჩევთ იყიდება
95 000 € 2065 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40576
  • ფართი 46 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
110 000 € 1594 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58022
  • ფართი 69 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m

სიახლეების დაგზავნა