Property 62070 photo 1
Property 62070 photo 2
Property 62070 photo 3

Details

  • აშენების წელი: 2010
  • დაშორება ზღვიდან: 4200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 18 km

სერვისი

  • Access

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 60 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს

Ground floor shop of 60m² in a good location above the peripheral road of Evosmos, consisting of a single space (with a back window that can be divided into an office), 1 WC, and kitchen installation. It is a residential property, suitable for any professional use or workshop.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
107 000 € 1070 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48484
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
85 000 € 850 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48633
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
95 000 € 1583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62070
  • ფართი 60 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4200 m
იყიდება
89 000 € 1072 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62056
  • ფართი 83 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4400 m
იყიდება
110 000 € 1447 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42083
  • ფართი 76 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
88 000 € 1128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33291
  • ფართი 78 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
85 000 € 2023 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60983
  • ფართი 42 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m

სიახლეების დაგზავნა