Property 36101 photo 1
Property 36101 photo 2
Property 36101 photo 3
Property 36101 photo 4
Property 36101 photo 5

Details

  • აშენების წელი: 1975
  • დაშორება ზღვიდან: 2500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • სათავსო
  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 520 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 1 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ასევე არის სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

The property is located at the area of Ampelokipi.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
110 000 € 1447 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42083
  • ფართი 76 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
120 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45649
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
107 000 € 1070 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48484
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
85 000 € 850 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48633
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
ექსკლუზივი იყიდება
100 000 € 3703 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51431
  • ფართი 27 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
145 000 € 906 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57339
  • ფართი 160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
110 000 € 1594 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58022
  • ფართი 69 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
85 000 € 2023 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60983
  • ფართი 42 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m

სიახლეების დაგზავნა