95 000 €
2065 €/m²
Property 40576 photo 1
Property 40576 photo 2
Property 40576 photo 3
Property 40576 photo 4
Property 40576 photo 5

Details

  • რემონტის წელი: 2006
  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

სერვისი

  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 46 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ასევე არის კონდიციონერი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

This business is leased and brings its owner a monthly stable income.
The business is located in a developing area of the city, a 15-minute drive to the center.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
110 000 € 1447 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42083
  • ფართი 76 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
85 000 € 2023 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60983
  • ფართი 42 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m
იყიდება
85 000 € 850 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48633
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
80 000 € 1951 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46232
  • ფართი 41 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
107 000 € 1070 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48484
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
95 000 € 1583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62070
  • ფართი 60 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4200 m
იყიდება
89 000 € 1072 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62056
  • ფართი 83 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4400 m
იყიდება
110 000 € 1594 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58022
  • ფართი 69 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m

სიახლეების დაგზავნა