40 000 €
29 €/m²
Property 43842 photo 1
Property 43842 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1750 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 70 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1352 კვ.მ. in Attica.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი.

The plot is in the area of Halkoutsi - Oropos

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
35 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13836
  • ფართი 870 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
54 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13634
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
42 000 € 120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14016
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
40 000 € 29 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43842
  • ფართი 1352 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1750 m
იყიდება
40 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38396
  • ფართი 606 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
59 000 € 210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13897
  • ფართი 280 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
50 000 € 89 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30173
  • ფართი 560 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
56 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13562
  • ფართი 950 m²
  • Rooms 5
იყიდება
56 000 € 207 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13481
  • ფართი 270 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
40 000 € 77 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37907
  • ფართი 518 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5800 m

სიახლეების დაგზავნა