56 000 €
207 €/m²
Property 13481 photo 1
Property 13481 photo 2
Property 13481 photo 3
Property 13481 photo 4

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 7 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 270 კვ.მ. in Attica.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა.

The land plot is situated in the region of Artemida.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
60 000 € 196 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7742
  • ფართი 305 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
60 000 €
  • ობიექტის კოდი 7784
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
75 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13403
  • ფართი 930 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2400 m
იყიდება
56 000 € 207 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13481
  • ფართი 270 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
56 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13562
  • ფართი 950 m²
  • Rooms 5
იყიდება
54 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13634
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
75 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13787
  • ფართი 1243 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
59 000 € 210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13897
  • ფართი 280 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
75 000 € 60 000 € 140 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19002
  • ფართი 426 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
45 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19652
  • ფართი 524 m²
  • მანძილი ზღვიდან 80 m

სიახლეების დაგზავნა