40 000 €
77 €/m²
Property 37907 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 18 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 518 კვ.მ. in Attica.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა.

The land is located in the area Koropi.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
56 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13562
  • ფართი 950 m²
  • Rooms 5
იყიდება
54 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13634
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
35 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13836
  • ფართი 870 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
59 000 € 210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13897
  • ფართი 280 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
42 000 € 120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14016
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
40 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14941
  • ფართი 704 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
45 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19652
  • ფართი 524 m²
  • მანძილი ზღვიდან 80 m
იყიდება
50 000 € 89 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30173
  • ფართი 560 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
40 000 € 77 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37907
  • ფართი 518 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5800 m
იყიდება
40 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38396
  • ფართი 606 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m

სიახლეების დაგზავნა