59 000 €
210 €/m²
Property 13897 photo 1
Property 13897 photo 2
Property 13897 photo 3
Property 13897 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 280 კვ.მ. in Attica. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.

The land plot is situated in the region of Lagonisi.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
60 000 € 196 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7742
  • ფართი 305 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
60 000 €
  • ობიექტის კოდი 7784
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
56 000 € 207 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13481
  • ფართი 270 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
56 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13562
  • ფართი 950 m²
  • Rooms 5
იყიდება
54 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13634
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
59 000 € 210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13897
  • ფართი 280 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
50 000 € 89 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30173
  • ფართი 560 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
60 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32568
  • ფართი 2300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
60 000 € 108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32860
  • ფართი 552 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
65 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35877
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m

სიახლეების დაგზავნა