Property 13562 photo 1
Property 13562 photo 2
Property 13562 photo 3
Property 13562 photo 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 13 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 950 კვ.მ. in Attica.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.

The land plot is situated in the region of Marina Koropiou.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
75 000 € 1071 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5846
  • ფართი 70 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
80 000 € 400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5900
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
75 000 € 326 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7741
  • ფართი 230 m²
  • მანძილი ზღვიდან 260 m
იყიდება
60 000 € 196 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7742
  • ფართი 305 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
60 000 €
  • ობიექტის კოდი 7784
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
75 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13403
  • ფართი 930 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2400 m
იყიდება
56 000 € 207 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13481
  • ფართი 270 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
56 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13562
  • ფართი 950 m²
  • Rooms 5
იყიდება
54 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13634
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
75 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13787
  • ფართი 1243 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m

სიახლეების დაგზავნა