Property 14016 photo 1
Property 14016 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 350 კვ.მ. in Attica.ის ქალაქის გეგმაში ინტეგრაციის პროცესშია. აშენების პერსპექტივით 150 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

There is a possibility of purchasing the neighboring plot of land, with a surface area 600 sq.m., with a development potential of 300 sq.m.

The plot is located in Agia Marina Koropi (Eastern Attica).

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
56 000 € 207 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13481
  • ფართი 270 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
56 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13562
  • ფართი 950 m²
  • Rooms 5
იყიდება
54 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13634
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
35 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13836
  • ფართი 870 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
59 000 € 210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13897
  • ფართი 280 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
42 000 € 120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14016
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
40 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14941
  • ფართი 704 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
45 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19652
  • ფართი 524 m²
  • მანძილი ზღვიდან 80 m
იყიდება
50 000 € 89 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30173
  • ფართი 560 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
60 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32568
  • ფართი 2300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა