Property 13836 photo 1
Property 13836 photo 2
Property 13836 photo 3
Property 13836 photo 4
Property 13836 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2300 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 3 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 870 კვ.მ. in Attica.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა.

The plot is located in Anavissos.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
37 000 € 74 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13426
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
37 000 € 37 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13430
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
35 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13836
  • ფართი 870 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
42 000 € 120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14016
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
40 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14941
  • ფართი 704 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
30 000 € 108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32861
  • ფართი 276 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
30 000 € 109 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32862
  • ფართი 275 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
40 000 € 77 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37907
  • ფართი 518 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5800 m
იყიდება
40 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38396
  • ფართი 606 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
40 000 € 29 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43842
  • ფართი 1352 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1750 m

სიახლეების დაგზავნა