კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 606 m² ატიკაში
საბერძნეთი
ატიკა
არგოსარონიკოსის კუნძულები
ეგინა
40 000 €
66 €/m²
ობიექტის კოდი
38396
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
606 m²
რეგიონი
ატიკა
ადგილი
ატიკა (საბერძნეთი) | ეგინა (არგოსარონიკოსის კუნძულები)
Details
დაშორება ზღვიდან:
5 m
მანძილი აეროპორტამდე:
30 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 606 კვ.მ. in Attica.
The land is located in Aegina island.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
56 000 €
207 €/m²
სასტუმრო 270 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
13481
ფართი
270 m²
მანძილი ზღვიდან
400 m
იყიდება
56 000 €
58 €/m²
სასტუმრო 950 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
13562
ფართი
950 m²
Rooms
5
იყიდება
54 000 €
36 €/m²
სასტუმრო 1500 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
13634
ფართი
1500 m²
მანძილი ზღვიდან
3500 m
იყიდება
35 000 €
40 €/m²
სასტუმრო 870 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
13836
ფართი
870 m²
მანძილი ზღვიდან
2300 m
იყიდება
59 000 €
210 €/m²
სასტუმრო 280 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
13897
ფართი
280 m²
მანძილი ზღვიდან
3000 m
იყიდება
42 000 €
120 €/m²
სასტუმრო 350 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
14016
ფართი
350 m²
მანძილი ზღვიდან
1000 m
იყიდება
40 000 €
56 €/m²
სასტუმრო 704 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
14941
ფართი
704 m²
მანძილი ზღვიდან
1600 m
იყიდება
45 000 €
85 €/m²
სასტუმრო 524 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
19652
ფართი
524 m²
მანძილი ზღვიდან
80 m
იყიდება
50 000 €
89 €/m²
სასტუმრო 560 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
30173
ფართი
560 m²
მანძილი ზღვიდან
1200 m
იყიდება
40 000 €
77 €/m²
სასტუმრო 518 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
37907
ფართი
518 m²
მანძილი ზღვიდან
5800 m
Alexios Argiroiliopoulos
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the