Property 43830 photo 1
Property 43830 photo 2
Property 43830 photo 3

Details

  • აშენების წელი: 2005
  • დაშორება ზღვიდან: 3500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 28 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 280 კვ.მ. in Thessaloniki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: ნაგებობა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 500 კვ.მ.

The land is located at the area of Kordelio.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
130 000 € 456 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40245
  • ფართი 285 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
130 000 € 104 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62872
  • ფართი 1240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
120 000 € 600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61517
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
150 000 € 495 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59354
  • ფართი 303 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 35985
  • ფართი 1266 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
140 000 € 673 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35693
  • ფართი 208 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
150 000 € 681 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49885
  • ფართი 220 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
180 000 € 150 000 € 1048 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7847
  • ფართი 143 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
130 000 € 464 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43830
  • ფართი 280 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
128 000 € 120 000 € 857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56853
  • ფართი 140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m

სიახლეების დაგზავნა