180 000 € 150 000 €
1048 €/m²
Property 7847 photo 1
Property 7847 photo 2

Details

  • სანაპირო: песчаный
  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 1,8
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 143 კვ.მ. in Thessaloniki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 257 კვ.მ.

On the the land plot there are old buildings that have to be demolished.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
220 000 € 823 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44181
  • ფართი 267 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
150 000 € 867 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64003
  • ფართი 173 m²
  • მანძილი ზღვიდან 23000 m
გირჩევთ იყიდება
250 000 € 59 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65670
  • ფართი 4200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
185 000 € 1241 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7856
  • ფართი 149 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
205 000 € 836 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10549
  • ფართი 245 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
160 000 € 579 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53066
  • ფართი 276 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
165 000 € 733 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41568
  • ფართი 225 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
160 000 € 268 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23750
  • ფართი 596 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9800 m
იყიდება
220 000 € 550 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8212
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
150 000 € 495 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59354
  • ფართი 303 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m

სიახლეების დაგზავნა