130 000 €
456 €/m²
Property 40245 photo 1

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,8
  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 285 კვ.მ. in Thessaloniki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 228 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
165 000 € 733 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41568
  • ფართი 225 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
140 000 € 673 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35693
  • ფართი 208 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
130 000 € 464 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43830
  • ფართი 280 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
120 000 € 466 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35449
  • ფართი 257 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
130 000 € 104 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62872
  • ფართი 1240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
160 000 € 150 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52249
  • ფართი 5856 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
180 000 € 150 000 € 1048 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7847
  • ფართი 143 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
160 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49478
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
160 000 € 268 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23750
  • ფართი 596 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9800 m
იყიდება
120 000 € 600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61517
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა