Property 62872 photo 1
Property 62872 photo 2
Property 62872 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 750 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 6 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1240 კვ.მ. in Thessaloniki.ის ქალაქის გეგმაში ინტეგრაციის პროცესშია. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
160 000 € 268 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23750
  • ფართი 596 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9800 m
იყიდება
110 000 € 110 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31769
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
140 000 € 673 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35693
  • ფართი 208 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
150 000 € 495 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59354
  • ფართი 303 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
180 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32732
  • ფართი 1434 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11700 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 35985
  • ფართი 1266 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
180 000 € 150 000 € 1048 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7847
  • ფართი 143 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
120 000 € 600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61517
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
150 000 € 867 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64003
  • ფართი 173 m²
  • მანძილი ზღვიდან 23000 m
იყიდება
180 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6050
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m

სიახლეების დაგზავნა