Property 59354 photo 1
Property 59354 photo 2

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 1,4
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 303 კვ.მ. in Thessaloniki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 423 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
160 000 € 150 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52249
  • ფართი 5856 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
165 000 € 733 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41568
  • ფართი 225 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
205 000 € 836 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10549
  • ფართი 245 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
130 000 € 104 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62872
  • ფართი 1240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 35985
  • ფართი 1266 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
200 000 € 285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52937
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
185 000 € 1241 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7856
  • ფართი 149 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 42892
  • ფართი 310 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
128 000 € 120 000 € 857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56853
  • ფართი 140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
180 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6050
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m

სიახლეების დაგზავნა