Property 35985 photo 1
Property 35985 photo 2
Property 35985 photo 3

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 6
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 18 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1266 კვ.მ. in Thessaloniki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 760 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 200 000 € 3614 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58141
  • ფართი 332 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
300 000 € 109 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31676
  • ფართი 2750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
1 800 000 € 120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31702
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
105 000 € 102 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58103
  • ფართი 1024 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
128 000 € 120 000 € 857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56853
  • ფართი 140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
2 100 000 € 6441 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46084
  • ფართი 326 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
550 000 € 530 000 € 630 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38591
  • ფართი 840 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4300 m
იყიდება
85 000 € 140 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56020
  • ფართი 605 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m
იყიდება
350 000 € 201 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56598
  • ფართი 1741 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 32476
  • ფართი 17200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16500 m

სიახლეების დაგზავნა