Property 49885 photo 1
Property 49885 photo 2
Property 49885 photo 3
Property 49885 photo 4

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 1,4
  • დაშორება ზღვიდან: 3500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 220 კვ.მ. in Thessaloniki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 308 კვ.მ.

Region : Evosmos

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
150 000 € 681 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49885
  • ფართი 220 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
180 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6050
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
160 000 € 268 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23750
  • ფართი 596 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9800 m
იყიდება
185 000 € 1241 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7856
  • ფართი 149 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
220 000 € 823 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44181
  • ფართი 267 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
165 000 € 733 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41568
  • ფართი 225 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
200 000 € 285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52937
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
180 000 € 165 000 € 1320 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38611
  • ფართი 125 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
130 000 € 325 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49616
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
160 000 € 150 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52249
  • ფართი 5856 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m

სიახლეების დაგზავნა