Property 61517 photo 1
Property 61517 photo 2
Property 61517 photo 3
Property 61517 photo 4
Property 61517 photo 5

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 1,4
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 200 კვ.მ. in Thessaloniki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: ნაგებობა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
120 000 € 466 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35449
  • ფართი 257 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
110 000 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35683
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 22000 m
იყიდება
130 000 € 456 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40245
  • ფართი 285 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
105 000 € 102 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58103
  • ფართი 1024 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
140 000 € 673 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35693
  • ფართი 208 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
160 000 € 150 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52249
  • ფართი 5856 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
100 000 € 1333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53281
  • ფართი 75 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
130 000 € 325 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49616
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
160 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49478
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
150 000 € 681 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49885
  • ფართი 220 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m

სიახლეების დაგზავნა