65 000 €
16 €/m²
Property 38342 photo 1
Property 38342 photo 2
Property 38342 photo 3
Property 38342 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 6800 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4005 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
55 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65361
  • ფართი 660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3400 m
იყიდება
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65785
  • ფართი 724 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
86 000 € 192 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50218
  • ფართი 447 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
70 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45797
  • ფართი 982 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m
იყიდება
80 000 € 17 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35883
  • ფართი 4500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
64 000 € 16 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57760
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
75 000 € 54 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57077
  • ფართი 2499 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
85 000 € 70 000 € 23 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39870
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
65 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56832
  • ფართი 4125 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
80 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43083
  • ფართი 1116 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m

სიახლეების დაგზავნა