107 000 €
21 €/m²
Property 45854 photo 1
Property 45854 photo 2
Property 45854 photo 3
Property 45854 photo 4
Property 45854 photo 5
Property 45854 photo 6
Property 45854 photo 7

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 40 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 5071 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
110 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47187
  • ფართი 1285 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1114 m
იყიდება
130 000 € 255 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65724
  • ფართი 508 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
ექსკლუზივი იყიდება
150 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63957
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
103 000 € 92 000 € 284 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63071
  • ფართი 323 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
120 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56751
  • ფართი 3732 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
96 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52490
  • ფართი 7063 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
100 000 € 67 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57162
  • ფართი 1471 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
120 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44190
  • ფართი 14144 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
145 000 € 103 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56611
  • ფართი 1400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
120 000 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47077
  • ფართი 10200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m

სიახლეების დაგზავნა